کاغذ دیواری هوشمند

آیا شما می خواهید طراحی منزلتان بدون آنکه خودتان کاری انجام دهید تغییر کند؟

این نوع کاغذ دیواری این فکر را محقق کرده . کاغذ دیواری های گرما فعال به گونه ای طراحی شده اند که با رسیدن حرارت طرحشون مرحله به مرحله تغییر می کند. در تصویر شماره یک ابتدا رادیاتور خاموش است سپس رادیاتور را روشن می کنیم ، همانطور که در تصویر می بینید ، لکه های قرمز رنگی بر روی کاغذ دیواری پدیدار می شود که به صورت شعبه به شعبه می باشد. هر چه دما بیشتر شود ، طرح واضح تر می شود . در نهایت شما گل های قرمز رنگی را می بینید که به صورت کاملا منظم بین برگ ها قرار گرفته اند.
هیچ محدودیتی در نحوه گرفتن حرارت در این کاغذ دیواری وجود ندارد . اگر شما برای چند دقیقه دستتان را بر روی این کاغذ دیواری قرار دهید ، حرارت دستتان باعث تغییر در طرح و رنگ آن می شود.
کاربرد دیگر این فناوری بر روی روزشمارهای دیواری است . به این صورت که در طول روز با گرفتن نور روز شمار روشن است و در شب با تاریک شدن محیط روز شمار خاموش می شود تا فردا.
این تغییر از دمای 30 سانتیگراد شروع می شود و در دمای 30 سانتیگراد کامل می شود.


منبع : معمار نیوز

/ 1 نظر / 14 بازدید
زونیکس

واقعا کاغذ دیواری یه انقلابی در صنعت معماری داره میکنه توی یه تجربه شخصی ترکیب یه دیوار کاغذ دیواری قهوه ای سوخته طرح چوب برچسته با یه دیوار کرمی نسبتا راه راه و رنگ استخوانی که حاصلش یه پذیرایی باور نکردنی بود البته این طرح شما رو زیاد پسند نکردم شاید واسه اتاق خواب بشه ترکیبی یه چیز خوب در اورد